top of page
Screen Shot 2021-03-15 at 12.36.58.png

AMAÇ İÇİN MARKA/İŞ

Mümkün mü? Mümkün.

Bugünün değişen dünyasında, “Ben neredeyim ve gelecekte nerede olmak istiyorum? İşim ile nasıl mutlu olabilirim?” diyorsanız, sizin için bir eğitimimiz var.

TARİH: 8 Mayıs, Cumartesi

SAAT: 14.30

EĞİTİM SÜRESİ: 3.5 Saat

EĞİTMEN: Ebru Debbağ

YER: Zoom

EĞİTİM ÜCRETİ: 200 TL

ÖĞRENCİLER İÇİN: 80 TL

***Eğitimin tüm geliri vakfımıza bağış olacaktır.

Katılımcılara sertifika verilecektir.

EĞİTİM HAKKINDA:

Amaç için Marka Eğitimi sadece iş dünyasındaki yerini belirlemede değil aynı zamanda kişisel değerlendirme ile bugün olduğumuz ve gelecekte olmak istediğimiz yeri algılamamızı sağlar.

 

Hızla değişen dünyamızda ego sistemler yerine,  ekosistemler ile düşünebilen bir anlayışa geçmek zorundayız. Zihnimiz ile ellerimizi kalbimizin bilgeliği ile birleştirip kendi geleceğimizi sorgulayabiliriz. Bugün kimim? Yarın kim olabilirim? Bu sorulara cevap arıyorsanız, yaptığınız işin size yetmediğini düşünüyorsanız ve yeni bir gelecek için yeni bir düşünce sistemine ihtiyaç duyuyorsanız sizi Amaç için Marka veya İş eğitimine davet ediyoruz. 

EĞİTİM ANA BAŞLIKLARI:

  • Yeni nesil girişimcilik nedir?

  • Sistemi düşünmek 

  • Amaç nasıl tanımlanır?

  • Zaman neden değerlidir?

  • Fikirler nasıl yol alır?

  • Marka nasıl yapılanır? 

  • Girişim etrafındaki insanlar kimlerdir? 

 

KİMLER İÇİN?

Girişimlerini İş/Marka ve Amaç bileşkesinde yönlendirmek isteyen herkes.

Eğitimi Vakıf Fonzip Bağış Hesabı üzerinden belirlenen tutarı bağış yaparak satın alabilirsiniz, bağış işlemi tamamlandıktan sonra mail adresinize eğitimin Zoom bağlantısı iletilecektir. Teşekkür ederiz.

1987 Robert Kolej ve 1991 İTÜ Tekstil Mühendisliği'nin ardından, İstanbul Üniversitesi'nde İşletme Yönetimi programını tamamladı. 2012 yılında sektördeki su tüketimi ve sosyal eşitsizlik konuları ile ilgili projeler yapılandırdı, UN ve UNICEF ile işbirliği yaptı.

 

2016 yılında katılmış olduğu Singularity Üniversitesi Yönetici Programı yaşamındaki önemli dönüm noktası oldu ve 21. yüzyıl için anlamlı olacak iş modelleri geliştirme konusunda çalışmaya başladı.

 

2017 yılından itibaren denim sektöründe 27 bin çalışanı ile pamuktan, bitmiş ürüne kadar servis veren Pakistan kökenli Soorty firmasının uluslararası satış, pazarlama ve sürdürülebilirlik operasyonlarını yürütüyor. 25 yıl Orta Anadolu bünyesinde üst düzey yönetici olarak görev almasının ardından kendi danışmanlık şirketi Indigofriends’i kurdu.

 

Moda sektöründe yaratıcı değişim lideri olarak tanınan Ebru Debbağ; 30 yıllık sektör deneyimini ve gelişen teknolojileri birleştirerek, sürdürülebilir kalkınma araçlarını, stratejik yapılandırma, farklı pazar geliştirmek, platform yapılandırması alanlarında etkinleştirmeyi hedefliyor. Avrupa’da ve Amerika’da sürdürülebilirlik platformlarında konuşmalar yapıyor ve modanın çevresel ve sosyal etkileri hakkında farkındalık yaratmaya devam ediyor.

cplATieZ0dmU9X6dS15xgzkI3wSl12K_edited.j

EĞİTMEN: EBRU DEBBAĞ

Indigofriends Kurucusu, Permatürk Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi

bottom of page