top of page

Kendini Sev

Tarih

6 ve 8 Haziran 2023

Ücret

600 ₺

Süre

2 Akşam

Atölye Hakkında

İçinizdeki gücü ortaya çıkarmaya, fiziksel sağlığınızda ve ilişkilerinizde olumlu dönüşümler yaratmaya hazır mısınız?

Kendini Sev, Hayatını İyileştir Atölyemiz, insan sağlığına bütünsel bir yaklaşım sunarak duygu ve düşüncelerinizin hayatınızın tüm yönlerine olumlu katkıda bulunmasını sağlıyor.


Permakültürde İnsana Değer Verme etiği çerçevesinde, bu atölye size özünüze dönme ve hayatınızı iyileştirme yolculuğunda rehberlik edecektir.


Daha fazla neşe, başarı, bolluk ve refah arzuluyorsanız, atölyemiz derin kişisel gelişimi deneyimlemek için mükemmel bir fırsattır. Hayatımızı etkileyen en önemli faktörün düşüncelerimiz olduğuna inanıyoruz. Bu dönüştürücü atölye çalışması sayesinde, ilerlemenizi engelleyen olumsuz düşünce, duygu ve davranış sarmalından kurtulacak ve farkındalık, seçim ve dönüşüm yoluna gireceksiniz. Permakültürün bilgeliğinden yararlanarak, deneyiminizi geliştirmek için onun ilke ve uygulamalarından faydalanacaksınız.

Atölyemizin temelinde, "Hayatınızı İyileştirebilirsiniz®" metodolojisi aracılığıyla dünya çapında binlerce bireyin yaşamlarını iyileştirmelerine yardımcı olan dönüştürücü çalışmalarıyla tanınan Louise L. Hay'in öğretileri yatmaktadır. Bu atölye çalışmasıyla, bu öğretileri derinlemesine inceleme ve kendi yaşamınıza dahil etme fırsatına sahip olacak, kişisel güçlenme ve büyüme için yeni olanaklar yaratacaksınız.


İşte atölye çalışmamız sırasında keşfedeceğiniz güçlendirici içeriğe bir bakış:

1. Oturum: Düşüncelerinizin ve İfadelerinizin Farkına Varmak

Zihinsel düşüncelerinizin ve ifadelerinizin gücünü keşfedin, gerçekliğinizi nasıl şekillendirdiklerine dair içgörü kazanın.

Zorunluluklar ve seçimler arasındaki dengeyi anlayarak, gerçek arzularınızla uyumlu bilinçli kararlar vermeniz için sizi güçlendirin.

Olumsuz düşünceleri olumluya dönüştürme tekniklerini öğrenin, bolluk ve dayanıklılık zihniyetini geliştirin.

2. Oturum: Bağışlama, Bolluk ve Kendi Hikayenizi Yazmak

Bağışlama kavramının içine dalın, özgürleştirici gücünü ve geçmiş yaraları iyileştirme yeteneğini keşfedin.


Hayatınızın her alanında bolluk ve bereketi kabul ederek kendinizi sınırsız olasılıklara açın.

Kendi hikayenizi yazmak, anlatınızı yeniden şekillendirmek ve sevgi, neşe ve başarı dolu bir gelecek tasavvur etmek için güçlü bir egzersiz yapın.

Kendinizi Sevin, Hayatınızı İyileştirin Atölyemiz interaktif ve deneyimsel bir atölye çalışması şeklindedir. Kısa bir girişten sonra, pratik alıştırmalara ve tartışmalara aktif olarak katılacaksınız. Atölye çalışması, sorular, yanıtlar ve deneyimlerin paylaşılması için güvenli bir alan sağlayacak ve destekleyici bir büyüme ve dönüşüm topluluğunu teşvik edecektir.

Ayrıca, bu eğitimden elde edilen tüm gelirin, sürdürülebilir yaşam ve permakültür ilkelerini teşvik etme çabalarını desteklemek için Permatürk Vakfı'na bağışlanacağını duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Kendini keşfetme, kendini sevme ve iyileştirme yolculuğuna çıkmak için bu olağanüstü fırsatı kaçırmayın. Kendinizi Sevin, Hayatınızı İyileştirin Atölyemize bugün katılın ve sınırsız potansiyele sahip bir hayata adım atın. Birlikte, yaşamlarımızda ve çevremizdeki dünyada olumlu bir değişim dalgası etkisi yaratalım.

Eğitmenler

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Sürdürülebilir Yaşam Alanları Danışmanı
Gayrimenkul Geliştirme Uzmanı, Ekonomist, Yazar
Hülya Uğuz Yedievli, Hacettepe Üniversitesi, Ekonomi Bölümünde lisans, İstanbul Teknik Üniversitesi, Gayrimenkul Geliştirme Yüksek Lisans Programını, “Enerji Etkin Bina ve Yerleşme Birimlerinin İklimsel Veriler ve Gayrimenkul Geliştirme Açısından Gerçekleştirilebilme Olanakları” konulu tez çalışması ile tamamlamıştır.

Çeşitli sektörlerde uzun süre çalıştıktan sonra uluslararası bir gayrimenkul şirketinde danışmanlık yapmış ve yaşam dönemi maliyeti düşük konutlar üzerine uzmanlaşmaya odaklanmıştır. Gayrimenkul projelerinde yer seçimi, konsept geliştirme, sürdürülebilir konutlar ve yaşam alanları tasarımı konularında kişi ve kuruluşlara, yerel yönetimlere danışmanlık, eğitim ve koçluk hizmeti vermektedir.                

Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Akademisi, Gayrimenkul Geliştirme Akademisi’nin koordinatörlüğünü yapmaktadır. Koordinatör olarak gayrimenkul sektörünün ihtiyacı olan sertifika programlarını kurgulamakta, sektörde ihtiyaç duyulan insan kaynağı yetkinlikleri ile ders içerikleri arasında köprü kurmakta, dinamik bir içerik oluşmasını sağlamaktadır.

Yeşil Binalar,  Permakültür Tasarım Sertifikası kursu gibi mesleki eğitimlerle birlikte Zihin Bilim, NLP Practitioner (INLPTA), Erickson Profesyonel Koç ve Takım Koçu, Heal Your Life Liderlik sertifikalarına sahiptir. Gayrimenkul sektörü ve pazarlama sektörüne yönelik birey ve takım koçluğu yöntemleri ile zenginleştirilmiş eğitimler geliştirmiştir.

Hülya Uğuz Yedievli "Gayrimenkul Geliştirme ve Sürdürülebilirlik; Enerji Etkin Binalar ve Sürdürülebilir Yerleşme Birimleri" ve “Sürdürülebilir Yaşam Alanları – İnsan Odaklı Kentler” adlı kitapların yazarıdır. Halen çeşitli sektör ve ulusal yayınlarda makale ve köşe yazıları yayınlanmaktadır. Seminer, konferanslarda konuşmacı olarak yer almaktadır.

Doğa ile Ahenk İçinde Sürdürülebilir Yaşama Dönüşüm Vakfı mütevelli heyeti üyesidir. Urban Land Institute, Yeşil Yakalı Kadınlar Derneği vb. sivil toplum kuruluşunda aktif görev almaktadır.

bottom of page